محل تبلیغات شما

بنام خدا و من حالم خیلی خوبه.

خدایا از تو ممنونم. از توبینهایت ممنونم و باورم نمیشه که آنقدر به سرعت رو به پیشرفت هستم. لحظه به لحظه اطلاعات جدید کسب میکنم و باورم نمیشه که چراغ این وب تا الان روشن مانده و در اصل مفید واقع شده.

گذشته : این وب قبلاً مملو از یاداشت های و خاطرات روزانه بود و شاید بدرد کسی هم نمی خورد جز خودم. همان دورانی که دوست ندارم به آن اشاره بکنم و آن را به کل رها کردم . و البته بهترین دوست دوران تنهایی من بود که بیشتر در این محیط یاداشت روزانه شخصی می نوشتم آن هم از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳ که به بعد مجبور به حذف آن شدم . بگذریم گذشته تمام شده

و حال : تا همین لحظه حدود ۳۰ پست آماده انتشار کردن رو این وب رو دارم که فعلا در حالت چرک نویس است و اگر عمری باقی ماند سعی میکنم بروز کنم و متاسفانه یک پست همین الان حذف شد یک پست مهم در خصوص شخصیت پردازی در سینما نمیدونم چرا ولی حیف شد و کلی وقت گذاشته بودم برای نوشتنش. سعی میکنم چراغ این وب رو روشن نگهدارم و آنچه از مطالعه و کلاس ها آموختم در اختیار دوستان تازه نفس بذارم .

آبان ۱۳۹۹

چگونه شخصیت خلق کنیم

پارادایم در داستان چیست

پایان بندی فیلمنامه

وب ,رو ,لحظه ,میکنم ,پست ,سعی ,این وب ,نمیشه که ,یک پست ,سعی میکنم ,چراغ این

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

itonrare مَه خوبان Gloria's collection travtheocoter سلامت دات لایف Kent's style هم آوا موزیک مراغه شاید فردا... آهنگ 14 مینا tibanere