محل تبلیغات شما

وقت بخیر .

بخش دیگر از تکنیک های فیلمنامه نویسی و آموزش فیلمنامه نویسی این موضوع بسیار مهم انتخاب سبک در دنیای سینما

اانتخاب سبک در سینما یعنی چه و چرا فیلمنامه نویس انتخاب سبک میکند : انتخاب سبک به این معنا است که شما می خواهید در چه خصوص بنوسید ؟ در چه زمینه فعالیت کنید

ایا شما قصد دارید اجتماعی بنوسید ،؟ اجتماعی بنوسید ؟ ، عاشقانه بنویسید ؟ پزشکی بنوسید ؟ و

این یعنی انتخاب سبک در فیلمنامه نویسی و سعی میکنم در پست های آینده اصطلاحات خاص سبک نویسی رو هم توضیح بدم به طور مفصل و کامل

انتخاب سبک و سبک نویسی یکی از شاخه های نویسندگی است که خیلی از استادهای بزرگ در این باورند که نبایید سبک انتخاب کرد و آزادانه برای خود بنوسید. زیرا انتخاب سبک در نویسندگی و فیلمنامه نویسی باعث محدودیت شما می شود

مثلا شما دوست دارین آزادانه بنوسید گاهی عاشقانه بنوسید و یا کاهی پلیسی بنوسید و یا کاهی خانوادگی و. ولی وقتی سبک انتخاب کنید در اصل خود را محدود می کنید از یک دنیای واقعی و جامعه واقعی

انتخاب سبک در داستان نویسی و یا فیلمنامه نویسی باعث محدودیت شما از یک دنیای واقعی و جامعه می شود

• شما کی هستی ؟؟
  • شما چی هستین ؟؟؟
  • شما چه دیدی دارین ؟؟؟؟

همان باشید که هستین و انتخاب سبک خوب هست اما سعی کنید زیاد خود را در گیر انتخاب نکنید

دوست دارین در خصوص چی بنویسید ؟؟؟؟ ایا دوستارین در خصوص همه چی بنویسید ؟؟

پس خودتان رو محدود نکنید و آزادانه در جامعه باشید و هرچی دوست دارین بنویسید داستان پلیسی ، داستان جناهی ، داستان معمای ، داستان پزشکی ، داستان علمی ، داستان و.

اما انتخاب سبک باعث می شود شما فقط یک دید داشته باشید مثلا شما سبک پلیسی انتخاب میکنید ، اما یهو یه قصه جالب عاشقانه به گوشتان می رسد یا یک قصه پزشکی می خواهید بنویسید اما می گوید من که فقط پلیسی می نویسم پس این به درد من نمی خوره و ایده را رها کنید در حالی که شاید شما بتوانید یک فیلمنامه عاشقانه . یا پلیسی . یا اجتماعی خیلی زیبا بنوسید

پس در انتخاب سبک کوشا نباشید و کاملا آزادانه در دنیای نویسندگی و قصه گویی پرسه بزنید

نویسنده : علیرضقلیخانی

بدون منبع : حرام

چگونه شخصیت خلق کنیم

پارادایم در داستان چیست

پایان بندی فیلمنامه

سبک ,بنوسید ,فیلمنامه ,نویسی ,، ,داستان ,انتخاب سبک ,سبک در ,، داستان ,فیلمنامه نویسی ,می شود

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

spincontuti rilitisul اجرای انواع نمای ساختمان سیمانی،طرح سنگ وچوب سیمانی،ابنما،الاچیق سیمانی و..استادکاران بی قرار موبایل رام قلم معلم kettireewan noorolghaem منتقد 1385 ارائه پیشنهاد برای ارزشیابی معلمان